Kurumsal

Geçmişteki tecrübesiyle kısa zamanda Türkiye’nin sayılı Güvenlik ve Kamera Sistemlerinin satış ve montajını yapan firmalar arasına girmiştir. Üstün kalitesi, uygun rekabetçi fiyatı, hızlı ve iyi hizmeti ile kendi sektöründe bir marka olmuştur. Teknolojiyi takip ederek Kamera Sistemleri ve aksesuar çeşitleri ile en gelişmiş model ve markaları müşterilerine en hızlı sunan firma olmayı başarmıştır.

Tunali teknoloji ve güvenlik sistemleri limitet şirketi  ürünlerinin büyük kısmı yurt içinde tüketilmektedir. Yurt dışında ise müşteri hacmini yükseltmekte ve büyüyen kapasitesiyle yeni pazarlara girmeyi hedeflemektedir. Ekip ruhu ve ekip çalışma anlayışı ile kurumsallaşma sürecini tamamlamıştır. Tunali teknoloji ve güvenlik sistemleri, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi, saygınlığı, dayanışma ve girişimci ruhu, iş ahlakı ve dürüstlüğü ile yenilikçi ve son teknolojiyi takip eden bir anlayışla çalışmaktadır


VİZYON

Güvenli ve huzurlu yaşamın herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Tunali Ailesi, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız hep birlikte bunun için çalışıyoruz.

MİSYON

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla bölgemizde lider güvenlik firması olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite yönetim sisteminin tüm şartlarına uyarak her noktada sürekli iyileşmeyi temel felsefemiz olarak belirlemek.